Krok 1: Szczegóły Wydarzenia
Niedziela, 16:00
data startu: 01.10.2017

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

Z nieukrywanym entuzjazmem pragniemy Państwa zaprosić na wyjątkową

19-nastą NIEDZIELĘ ZE ZDROWIEM – to inspirujące wydarzenie Poradni Odchudzania i Odżywiania ze znakiem jakości COiO, organizowane dla naszych klientów – Ambasadorów Zdrowego stylu życia oraz ich rodzin i bliskich.

To uroczysta gala podczas, której wręczany Łódzkie Trofea Zdrowia dla osób, które osiągnęły z nami podczas Indywidualnego Treningu Żywieniowym lub w trakcie Kursów Odchudzania i Zdrowego Odżywiania zmiany w swoim dotychczasowym stylu życia, a dzisiaj mogą cieszyć się szczupłą sylwetką i lepszym zdrowiem.

Jeżeli jesteście Państwo klientami naszej poradni zgłoście się do swojej placówki po odbiór zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie.

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Korzystałam/łem już wcześniej z usług Poradni Odchudzania i Odżywiania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(false)

Zadzwoń i umów się na wizytę!

ul Gdańska 126/128
Łódź

504 994 348 | kontakt@poradniat.pl